Parafia św. Ignacego Loyoli w Warszawie
Duszpasterze
Budowniczy Kościoła
Pierwszy Proboszcz Parafii
Ks. prałat Wiesław Ignacy Kabulski
Ksiądz Ignacy Wiesław Kabulski był rodowitym warszawiakiem. Urodził się 31 lipca 1934 roku. W latach 1952-1958 uczęszczał do Metropolitalnego Seminarium Duchownego przy Krakowskim Przedmieściu. Święcenia kapłańskie otrzymał 3 sierpnia 1958r., z rąk ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski. Wiele lat poświęcił pracy duszpasterskiej w Bąkowie, jako proboszcz miejscowej parafii i wicedziekan parafii Żychlińskiego. Do Warszawy powrócił w 1982 roku, gdy został proboszczem parafii Matki Bożej Królowej Pokoju na Młocinach. Pracował tam do 1998 roku. Jego wielką zasługą było zbudowanie kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Następnie został mianowany proboszczem nowo erygowanej parafii św.  Ignacego Loyoli na Placówce. Budowa kościoła przy cmentarzu Północnym była marzeniem Księdza Prymasa Józefa Glempa. To marzenie zrealizował ksiądz Wiesław (takiego imienia używał na co dzień).
    Odszedł człowiek niezwykły. Wspaniały organizator. Kapłan wielkiego serca, pełen ciepła i serdeczności, doradca w trudnych momentach życiowych. W swoich działaniach, zwłaszcza jako budowniczy kościołów, nie przejmował się zbytnio trudnościami, jakie napotykał na swojej drodze. Wszystko polecał Bożemu Miłosierdziu.
Obecni duszpasterze
Proboszcz
Ks. prałat Bohdan Henryk Leszczewicz

Ks. Bohdan Leszczewicz, urodzony 19.01.1968. Wyświęcony 28.05.1992 przez kardynała Józefa Glempa. Magister teologii w zakresie  biblistyki na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie w 1992. Wikariusz: Brwinów, Warszawa-par. Narodzenia N.M.P. Na Lesznie i rezydent w par. św. Szcepana w Raszynie. W latach 1998 - 2005 dyrektor Wydziału Budowy Kościołów Kurii Metropolitalnej Warszawskiej. W latach 2000-2006 dyrektor administracyjny obiektów seminaryjnych w Lasku Bielańskim, pierwszy dyrektor Domu Formacyjno-Rekolekcyjnego. Członek Zarządu Fundacji Budowy Świątyni  Świętej Opatrznosci Bożej w Wilanowie. Od 21 listopada 2005 roku proboszcz parafii św. Ignacego Loyoli w Warszawie na Placówce. W 2006 odznaczony przywilejem noszenia rokiety i mantoletu. 24 grudnia 2009 roku, mianowany Kanonikiem Kapituły Wilanowskiej - czyli mówiąc potocznie -  prałatem.

Wikariusz
Ks. Marek Leszcz
Ks. Marek Leszcz, urodzony 13.03.1975 roku w Radzyniu Podlaskim. Wyświęcony 26.05.2001 roku w bazylice archikatedralenej św. Jana Chrzciciela w Warszawie przez Józefa Kardynała Glempa.  Magister teologii w zakresie historii Kościoła na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Wikariusz: Mogielnica, Grodzisk Maz. - par. Miłosierdzia Bożego, Warszawa - par. MB Fatimskiej, Piastów - par. MB Częstochowskiej. Od sierpnia 2011 roku w wikariusz parafii Św. Ignacego Loyoli na Placówce.
Wikariusz
Ks. Jarosław Paweł Stolarczyk
Ks. Jarosław Stolarczyk urodzony 10 czerwca 1967 roku w Warszawie. Wyświęcony 28 maja 1992 roku w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrziciciela w Warszawie, przez Józefa Kardynała Glempa.  Magister teologii w zakresie historii Kościoła na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie w 1992. Wikariusz: Grójec - par. św. Mikołaja, Warszawa - par. Ofiarowania Pańskiego na Ursynowie, par. św. Józefa Oblubieńca N.M.P. w Ursusie, Józefosław - par. św. Józefa Opiekuna Pracy. Od sierpnia 2012 roku wikariusz parafii św. Ignacego Loyoli na Placówce.
Pomoc duszpasterska
Pomoc duszpasterska na Cm. Północnym
Ks. Sławomir Karmoliński
Pomoc duszpasterska na Cm. Północnym
Ks. Piotr Walasek