Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XXVI Niedziela Zwykła
wpisano: 25/09/2022

Ogłoszenia Parafialne.

1. W dzisiejszą niedzielę, przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w naszej parafii nowy rok formacyjny dla dzieci, młodzieży. I tak:

- na Mszę świętą o godzinie 10.00 oraz na pierwsze powakacyjne spotkanie, zapraszamy wszystkich lektorów i ministrantów, oraz chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, i ich rodziców.

- na Mszę świętą o godzinie 11.30 oraz na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców i  dzieci, które w tym roku rozpoczną przygotowanie do I Komunii świętej, oraz dzieci z klas IV które rozpoczną przygotowanie do Rocznicy swojej I Komunii świętej.

- na Mszę świętą o godzinie 18.00 oraz na spotkanie zapraszamy rodziców i młodzież, która będzie w tym roku kontynuować swoje przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

3. Spotkanie dla młodzieży która w tym roku rozpocznie swoje przygotowanie do Bierzmowania i ich Rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę – 2 października, po Mszy św. o godzinie 18.00.

4. Dobiega końca wrzesień. Powróciliśmy już do obowiązków związanych z nowym rokiem szkolnym, do codziennych spraw po czasie wakacji i urlopów. Pragniemy wszystkich zaprosić do aktywnego włączenia się w życie naszej parafialnej wspólnoty. Działa w niej szereg grup modlitewnych i apostolskich. Zaangażujmy się w ich działalność.

5. We czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00.

6. Najbliższa sobota to pierwszy dzień października – miesiąca różańcowej modlitwy. W tym miesiącu będziemy spotykać się przed wieczorną Eucharystią na nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa różańcowe przez cały miesiąc o godzinie 17.15.

7. Z racji pierwszej soboty miesiąca, 1 października,  adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 17.00, zaś o  17.15 Różaniec połączony z  nabożeństwem pierwszosobotnim. Spowiedź od godz. 17.00 Serdecznie zapraszamy.

8. W przyszłą niedzielę - z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej Mszy świętej Wolontariusze z parafialnego Caritas będą przed kościołem zbierać ofiary z przeznaczeniem dla osób biednych i potrzebujących z naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca.

9. Opiece Matki Bożej - Królowej różańca świętego polecamy jubilatów i solenizantów całego tygodnia.