Parafia św. Ignacego Loyoli w Warszawie
Ogłoszenia
XV Niedziela Zwykła
wpisano: 14/07/2019

Ogłoszenia Parafialne.

1. Wszystkim rozpoczynającym bądź kontynuującym letni wypoczynek życzymy dobrego i owocnego, szczególnie duchowo, przeżycia tego czasu. A tym, dla których on się już skończył, również życzymy pogodnego i pełnego pokoju ducha powrotu do codziennych obowiązków.

2. We środę o godzinie 18.00 Msza Święta poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W najbliższą niedzielę w związku ze świętem, św. Krzysztofa, patrona kierowców, które przypada 25 lipca, podejmiemy zwyczaj święcenia pojazdów. Chodzi o to, żeby jadący pojazdem miał wiarę i świadomość, że również w ten sposób powinien chwalić Boga oraz przestrzegać przepisów i szanować innych użytkowników dróg.  Obrazek, czy figurka  św. Krzysztofa ma nam o tym przypominać. Zapraszamy w przyszłą niedzielę – 21 lipca na  Msze św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 oraz 18.00. Kapłani po każdej Mszy św. poświęcą pojazdy ustawione na terenie przykościelnym oraz na parkingu w sąsiedztwie kościoła.

4. W niedzielę 28 lipca będziemy obchodzili w Parafii święto Patrona Parafii św. Ignacego Loyoli. O godzinie 11.30 odprawimy uroczystą Mszę świętą odpustową.  Nabożeństwo czterdziestogodzinne z wystawieniem  Najświętszego Sakramentu,  przygotowujące nas  do Uroczystości Odpustowych rozpocznie się  Mszą świętą wieczorną we czwartek  25 lipca.