Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Zwykła
wpisano: 29/01/2023

Ogłoszenia Parafialne.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych. To szczególna okazja, by pomodlić się za cierpiących na tę straszliwą chorobę, za tych, którzy im spieszą z pomocą, a także za wszystkich chorych, opuszczonych i wykluczonych.

2. Dziś po Mszy św. o 11.30, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Spotkania wszystkich grup parafialnych będą się odbywały w tym tygodniu według stałego grafiku.

4. We czwartek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msza święta o godzinie 18.00. Tego dnia przyjdźmy do świątyni ze świecami. Zostaną one pobłogosławione i będą nam przypominały o Jezusie – Światłości Narodów.

5. Z inicjatywy papieża św. Jana Pawła II święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby podejmujące służbę Panu Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach.

6. W czwartek od 17 do 18 wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

7. W piątek 3 lutego przypada I piątek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 17.  Msza święta do Serca Pana Jezusa o 18. Spowiedź od godziny 17.00. W godzinach popołudniowych odwiedzimy chorych z posługą sakramentu pojednania i Komunii św.

8. W sobotę 4 lutego przypada I sobota miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 17. Msza święta wotywna o  Najświętszej Maryi Pannie o godzinie 18.