Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

X Niedziela Zwykła
wpisano: 09/06/2024

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dziś o godzinie 16.30 spotkanie dla  Róż Żywego Różańca, a o 17.30  Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Każdego wieczoru o godzinie 17.40 wspólnie śpiewamy litanię do Bożego Serca. Serdecznie zapraszamy.

3.  W tym tygodniu, po raz ostatni przed wakacjami spotkania grup parafialnych.

4. Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W najbliższą niedzielę 16 czerwca o godz. 11.30, będziemy dziękować za wszelkie Dobro otrzymane w minionym roku szkolnym, oraz prosić o dobre przeżycie czasu wakacji, tak, aby był to błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, a także duchowego wzrostu. Zaś po zakończonej Mszy św. zapraszamy rodziny z dziećmi wszystkie grupy parafialne oraz naszych parafian do lasku za kościołem, na spotkanie przy grillu organizowane przez nas z racji kończącego się roku szkolnego, oraz zbliżających się imienin naszego księdza Piotra.

5. Również w przyszłą niedzielę,  ulicami Warszawy przejdzie Marsz dla życia i rodziny. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, osoby starsze, duchownych i wszystkie osoby, które pragną publicznie dać wyraz troski o każde ludzkie życie i umocnienie polskich rodzin. Jak zwykle będzie dużo atrakcji oraz wspaniała, radosna i rodzinna atmosfera. Marsza rozpocznie się Mszą świętą o godz. 11.30 w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży, a następnie przejdzie ulicami stolicy.