Parafia Rzymskokatolicka św. Ignacego Loyoli w Warszawie

  ul. Wóycickiego 14a,  01-938 Warszawa
 22 56-95-240
 parafia@ignacyloyola.pl

Ogłoszenia Parafialne

XIV Niedziela Zwykła
wpisano: 07/07/2024

Ogłoszenia Parafialne.

1. Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji. Serdecznie zapraszamy.

2. Również dziś, po każdej Mszy świętej wolontariusze z parafialnego Caritas  zbierają przed kościołem ofiary z przeznaczeniem dla naszych podopiecznych. Bóg zapłać za każdy dar serca.

3. Przez najbliższe dwa tygodnie Msze święte w dni powszednie będą sprawowane w kaplicy św. Ignacego. Msze święte w niedziele będą sprawowane w kościele.

4. We środę wieczorna Msza Święta poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. We czwartek od 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i możliwość indywidualnej adoracji.

6. We czwartek, 11 lipca, przypada święto Świętego Benedykta, opata, patrona Europy. Jest to także Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. W naszej modlitwie pragniemy pamiętać o wszystkich ofiarach tego czasu i wypraszać im łaskę życia wiecznego.

7. Kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych jest czynna tylko w soboty.

8. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny.